wtorek, 23 czerwca 2015

Własnoręcznie wykonana biżuteria na prezent


Dlaczego akurat taka? Jak wiadomo wszystko, co już ktoś ma nie zawsze nadaje się na obdarowanie. Wiele kobiet wręcz nie lubi dostawać tego, co ktoś już ma. Pozostaje nam zatem biżuteria na prezent wykonana na zamówienie lub wykonana ręcznie, co nie jest tak skomplikowane jak może się wydawać. Zastanówmy się na samym początku jaki element biżuterii ma to być – kolczyki, bransoletka, naszyjnik, a może coś zupełnie innego? Najłatwiej poradzić sobie z ozdobami na rękę, chociaż to zależy jeszcze od dobranej techniki. 


Ręcznie wykonywana biżuteria na prezent z koralików zabierze nam nieco czasu. A same koraliki i kamenie znajdziemy w bardzo wielu sklepach, w przystępnych cenach. Rzemyk, łańcuszek, a może jeszcze inne wykończenie? Bardzo wiele kobiet wykonuje tego rodzaju ozdoby na zamówienie, o czym również warto wspomnieć. Na pewno żadna z koleżanek nie będzie mieć podobnej. Pozostaje nam zatem dobranie wszystkich szczegółów. Sprawdźmy co lubi nosić solenizantka! 

Jak widzimy biżuteria na prezent wcale nie musi być bardzo droga, ani też taka sama jak tą, którą ktoś tam ma. Oczywiście będzie nas to kosztować nieco więcej czasu, ale wcale nie tak wiele jak może się na początku wydawać. Jeśli mamy smykałkę do tego rodzaju rzeczy, na pewno dla nas i solenizantki będzie to przyjemna rzecz. O koralikach pomyślmy jednak nieco wcześniej niż dzień przed urodzinami – inaczej możemy nie znaleźć odpowiednich fabrykantów. Korzystajmy z czasu wolnego i zróbmy coś dla znajomej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz